Dopyt
×

🌴🍹 V priebehu júla a augusta môže dochádzať k oneskoreniu objednávok kvôli prebiehajúcim dovolenkám. Ďakujeme za pochopenie! 🍉⛱️

Zanechajte trvalý dojem na svojich zákazníkov a zamestnancov s našou širokou ponukou reklamných kancelárskych predmetov s potlačou!

Propisky s logom, blokmi a zápisníkmi, USB flash disky a kalendáre s vaším menom budú vašu firmu propagovať každý deň. Praktické tašky a batohy s potlačou, fľaše a hrnčeky, perá, podložky pod myš a powerbanky sú skvelým spôsobom, ako osloviť klientov. Organizérov na stôl a ďalšie originálne predmety potešia vašich zamestnancov aj obchodných partnerov.

Žiadna kancelária a vlastne ani žiadna domácnosť sa nezaobíde bez nejakého bloku, ktorý je vhodný na poznámky. Preto je dobrým nápadom využiť tento nevyhnutný prvok na lacnú a efektívnu reklamu.

Bloky, zložky aj zápisníky s rôznymi doskami, určené na tlač , môžu byť nosičmi vášho loga alebo reklamného sloganu.

  SvetlomodráSaténovo striebornáSvetlošedáTmavošedáSvetlozelenáStriebornáŽltáOranžováČiernaČervenáKráľovská modráModráBielaZelenáBordováRužováPrírodnáSiváTmavohnedáFialováNámornícka modráSvetlohnedáTmavozelenáHnedáTransparentnáSvetlá prírodnáBéžová

  B2B spolupráca

  Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
  Zistiť viac

  Blog & novinky

  Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
  Zistiť viac