Dopyt
×

Vážení zákazníci, vzhľadom na extrémne vyťaženie našej výroby môže dochádzať k predĺženiu termínu expedícií. Ďakujeme za pochopenie!

Veci každodennej potreby, ktoré budú potlačené logom vašej spoločnosti alebo originálnym motívom, budú prezentovať vašu firmu doslova na každom kroku.

Ak chcete, aby sa meno vašej spoločnosti dostalo k širšej skupine potencionálnych zákazníkov, potom je vhodné k potlači využiť potreby pre domácnosť alebo voľný čas. Dobrou voľbou pre potlač sú kuchynské lopáriky, otvárače & vývrtky, zapaľovače či dáždniky. K potlače ponúkame ale aj veci potrebné pre cestovanie.

Potlačené veci každodennej potreby môžete venovať ako darček k nákupu napríklad na predvádzacích akciách alebo na rôznych trhoch. Máte tak istotu, že vaše logo bude stále na očiach.

SvetlomodráSaténovo striebornáSvetlošedáTmavošedáSvetlozelenáStriebornáŽltáOranžováČiernaČervenáKráľovská modráModráBielaZelenáBordováTmavá prírodnáPastelovo bielaZlatáRužováPrírodnáSvetloružováSiváTmavožltáTmavohnedáFialováNámornícka modráTyrkysováTmavozelenáHnedáTransparentnáOceľovo šedáSvetlá prírodnáSaténovo zlatáMedenáBéžová

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac