Maximálna hmotnosť zásielky:
do 7 kg

3.9 EUR

bez DPH

ODPORÚČAME

Maximálna hmotnosť zásielky:
neobmedzene

6 EUR

bez DPH

OSOBNÝ ODBER

Vyzdvihnutie po platbe vopred na prevádzke: ABC Tlačiareň, Sedlecká 46, 391 37 Chotoviny, CZ

ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO: pri celkovej objednávke nad 100 €

V cenách dopravy je zahrnuté aj dôkladné balné, aby zákazky neboli prepravcovi poškodené!


PLATBA

PLATEBNOU KARTOU (ONLINE)

Ponúkame možnosť zaplatiť priamo a rýchlo cez platobnú bránu GoPay, máte možnosť platiť všetkými druhmi platobných kariet, objednávku dávame do výroby ihneď.

BANKOVÝM PREVODOM / FAKTÚROU

Platbu prevodom umožňujeme všetkým našim zákazníkom, akonáhle bude čiastka pripísaná na náš bankový účet, zákazku zadávame do výroby a odosielame podľa termínu expedície.

Platbu na faktúru umožňujeme iba našim dlhodobým zákazníkom, u ktorých vieme, že dodržiavajú termíny splatností faktúr a majú dobrú platobnú disciplínu.

Pre zistenie doby dodania (doby dopravy a termínov expedícií) Vašich zásielok prepravcovi prosím navštívte sekciu

Doba dodania


Dôležité ustanovenia:

Tieto dodacie podmienky upravujú vzťah medzi predávajúcim - Zuzana Pěkná - ABC Tiskárna, Sedlecká 46, 391 37 Chotoviny, IČO: 88354326 a objednávateľom. Objednávateľ prijíma platnosť týchto podmienok potvrdením "Súhlasím s obchodnými podmienkami" pri poslednom kroku pred odoslaním objednávky.

Všetky objednávky pomocou tohto e-shopu sú záväzné. V prípade, že si objednávateľ dodávku neprevezme, bude predávajúci vymáhať všetky náklady za výrobu a doručenie v plnej výške.

Kupujúci je povinný pri dodaní zásielky prekontrolovať spolu s dopravcom stav zásielky - či nie je poškodená, nechýba akákoľvek jej časť a pod. V prípade, že je balíček poškodený, spíšte s dopravcom protokol o poškodení zásielky. Pri tovare kladieme veľký dôraz na to, aby bola zásielka kvalitne a dôkladne zabalená. Kupujúci je oprávnený odmietnuť prijatie zásielky z niektorých týchto dôvodov.

V prípade, že je obsah zásielky poškodený, alebo chýba jeho časť, tak nás bezodkladne kontaktujte na zákazníckej linke 381 284 500 či info@abctiskarna.cz.

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac