Dopyt
×

Vážení zákazníci, vzhľadom na extrémne vyťaženie našej výroby môže dochádzať k predĺženiu termínu expedícií. Ďakujeme za pochopenie!

Hľadáte originálne darčeky? Personalizované fotodarčeky sú synonymom pre kvalitné darčeky. Sú to obľúbené darčeky pre jednotlivcov, ale aj ako firemné darčeky. Firemné personalizované fotodarčeky pomáhajú zvyšovať povedomie o značke alebo výrobkoch. Fotodarčeky tiež vám pomôžu odlíšiť sa od konkurencie. Okrem toho, sú naozaj dobrý a správny marketingový nástroj.

Obľúbené fotodarčeky sú napríklad fotoobrazy, fotoplagáty, fotovankúše, fotopuzzle, fotohrnčeky alebo fototričká. Vyberte si niektoré obľúbené položky a oživte marketing firmy. Ľudia milujú personalizované darčeky, pretože oslovujú iba ich. 

Fotodarčeky sú ideálne, pokiaľ máte problém vymyslieť ten správny darček. Pokiaľ niekomu dáte personalizovaný fotodarček, iste to zlepší váš vzťah: či už je to váš manžel, kolega v práci, podriadený v práci, nadriadený v práci, klient, rodinný príslušník, priateľ atď., s najväčšou pravdepodobnosťou ocenia vašu snahu, kreativitu a všetko, čo do toho vložíte.

Naša tlačiareň v číslach

33
Let na polygrafickom trhu
14
Členov nášho tímu
32
Skvelých tlačiarenských strojov
5.000+
Zákazok ročne
20.000
Maximálna tlačová rýchlosť
200+ t / rok
Spracovaného materiálu

Svoj príbeh píšeme už od roku 1991,
vášeň a láska k polygrafii nás doviedla až sem a posúva každým dňom ďalej.

Poctivé remeslo a nové technológie v kombinácii so skúsenosťami sú základom našej každodennej práce.

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac