Dopyt
×

🌴🍹 V priebehu júla a augusta môže dochádzať k oneskoreniu objednávok kvôli prebiehajúcim dovolenkám. Ďakujeme za pochopenie! 🍉⛱️

Zaujmite svoje tímy a fanúšikov s naším športovým oblečením s potlačou! Ponúkame širokú škálu športových odevov, ktoré je možné personalizovať vašim logom alebo sloganom. Bez ohľadu na to, či potrebujete dresy, tričká, legíny alebo bundy, naše kvalitné športové oblečenie poskytne komfort, výkon a štýl.

Potlačené športové oblečenie je skvelým spôsobom, ako posilniť tímový duch, rozšíriť povedomie o vašom klube a prilákať nových členov. Naše moderné designy a prvotriedne materiály vám zaistia, že vaša značka bude vyzerať profesionálne a výrazne. Športové udalosti, turnaje alebo firemné teambuildingy budú s naším športovým oblečením s potlačou nezabudnuteľné. Dodajte svojmu tímu jedinečný vzhľad a ukážte jednotu na ihrisku aj mimo neho.

Kontaktujte nás a spoločne vytvoríme dokonalé športové oblečenie s potlačou, ktoré podčiarkne váš športový duch a posilní vašu značku vo svete športu. S naším športovým oblečením budete vždy na víťaznej strane!

SvetlomodráVojenská zelenáSvetlošedáŽltáOranžováČiernaČervenáKráľovská modráModráBielaZelenáRužováSiváFialováNámornícka modráFluorescenčná zelenáFluorescenčná ružováFluorescenčná žltá

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac