Maturitný ročník je ukončený prvou vážnou skúškou dospelosti, je však spojený s rôznymi slávnostnými udalosťami, ktoré predchádzajú samotnej skúške. Maturitné plesy, koncerty a eventy vyžadujú skvelú prípravu, aby vás mohli reprezentovať. Ponúkame vám možnosť realizácie kompletného portfólia rôznych tlačovín pre všetky udalosti.

Ponúkame profesionálnu grafiku a tlač pre: maturitné plesy, koncerty, festivaly a ďalšie rôzne eventy

Hlavné výhody: kompletný servis pre usporiadateľov týchto akcií na jednom mieste

  • skvelé ceny, rýchle dodanie, možnosť objednania online
  • profesionálne poradenstvo - v odbore sa pohybujeme viac ako 30 rokov.

Máme všetko pre vašu akciu: ID pásky, samolepky, textil s potlačou, reklamné plachty, reklamné placky. Môžete využiť služby nášho grafika, ktorý vytvorí vzhľad, vďaka ktorému vaša trieda skutočne vynikne.


Ako sa pripraviť na maturitný ples v roku 2022

Ako sa pripraviť na maturitný ples v roku 2022

Tak a je to tu, blížite sa do konca. Pripravujete maturitný ples a premýšľate nad tým, na čo nesmiete zabudnúť? Kapela, tombola, občerstvenie. A čo tlačoviny? Všetko na jednom mieste môžete objednať v našej tlačiarni, sami často spomíname na školské roky, preto pre vás radi urobíme maximum. Sme schopní zaistiť všetko potrebné pre dokonalú propagáciu. Vaše všetky tlačoviny môžu mať originálny vzhľad, vďaka ktorému sa budú líšiť od bežných tlačovín. Výhodou je aj objednanie online, ktoré vám ušetria veľa času.