Dopyt
×

🌴🍹 V priebehu júla a augusta môže dochádzať k oneskoreniu objednávok kvôli prebiehajúcim dovolenkám. Ďakujeme za pochopenie! 🍉⛱️

Udržateľné materiály, nezabudnuteľné darčeky

Naše ekologické darčeky sú vyrobené z udržateľných materiálov, ako je recyklovaný papier, biologicky rozložiteľné plasty a organické látky. Ponúkame širokú škálu produktov - od elegantných personalizovaných zápisníkov až po štýlové ekologické tašky. Každý výrobok je navrhnutý tak, aby bol nielen praktický, ale aj estetický.

Personalizácia

To, čo robí naše ekologické darčeky skutočne výnimočnými, je možnosť personalizácie. Môžete pridať osobný odkaz, logo vašej spoločnosti alebo akýkoľvek dizajn, ktorý odráža osobnosť obdarovaného. Personalizovaný darček nielenže zvyšuje jeho hodnotu, ale zároveň ukazuje, že ste si dali s výberom darčeka prácu a premýšľali o ňom.

Ekologická tlač

V spoločnosti ABC Printing sa zaväzujeme používať ekologické metódy tlače. Naše tlačové procesy sú navrhnuté tak, aby minimalizovali náš vplyv na životné prostredie bez toho, aby sme obetovali kvalitu tlače. To znamená, že keď si vyberiete náš ekologický darček, môžete si byť istí, že podporujete udržateľné postupy.

Pre podniky: udržateľný spôsob poďakovania

Pre podniky ponúkame širokú škálu ekologických propagačných predmetov, ktoré sú ideálne na darcovské podujatia, konferencie alebo ako darčeky pre zamestnancov. Tieto produkty nielenže zvýšia povedomie o vašej značke, ale zároveň ukážu váš záväzok k udržateľnosti.

Vyberte si z našej širokej ponuky ekologických darčekov v tlačiarni ABC Printing a urobte krok k udržateľnejšiemu a zodpovednejšiemu spôsobu darovania. Vďaka našej kombinácii kvalitnej tlače, udržateľných materiálov a personalizácie vytvoríte darček, ktorý nielen poteší, ale zároveň prispeje k lepšej budúcnosti našej planéty.

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac