Dopyt
×

Vážení zákazníci, vzhľadom na extrémne vyťaženie našej výroby môže dochádzať k predĺženiu termínu expedícií. Ďakujeme za pochopenie!

K dokonalému výsledku v oblasti tlače sú potrebné nielen skúsenosti, ale aj kvalitné technológie. Najviac využívaná je ofsetová a digitálna tlač. Jednou z možností je ofsetová tlač na strojoch Heidelberg, ktorá je určená na tlač väčších nákladov. Jedná sa o najrozšírenejší typ tlače na svete, je možné ním vytlačiť katalógy, vizitky, noviny, brožúry, hlavičkové papiere, lepené bloky, prospekty a mnoho ďalšieho, v našej tlačiarni do formátu B1.

Pri potrebe menšieho nákladu tlačených materiálov sa väčšinou volí digitálna tlač, disponujeme tromi produkčnými tlačiarňami: vlajkovou loďou je Konica Minolta AccuriPress C7090, nasleduje Konica Minolta C4065 a atramentová Kyocera Taskalfa. Ide o vhodný a lacný spôsob pre tlač od letákov, vizitiek, vstupeniek až po katalógy či knihy. Vďaka moderným strojom je výsledok kvalitatívne prakticky nerozoznateľný od ofsetovej tlače a zároveň menej náročný na predtlačovú prípravu.

Naša tlačiareň v číslach

33
Let na polygrafickom trhu
14
Členov nášho tímu
32
Skvelých tlačiarenských strojov
5.000+
Zákazok ročne
20.000
Maximálna tlačová rýchlosť
200+ t / rok
Spracovaného materiálu

Svoj príbeh píšeme už od roku 1991,
vášeň a láska k polygrafii nás doviedla až sem a posúva každým dňom ďalej.

Poctivé remeslo a nové technológie v kombinácii so skúsenosťami sú základom našej každodennej práce.

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac