Výrobca: ABC tiskárnaKód produktu: P00133Doprava a platba

Predpokladaný termín expedície:26.02.2022


Pripravení na výrobu - doručenie = termín expedície + doprava
Doprava zadarmo od 100 €
Množstevná zľava: čím viac kusov, tým lepšia cena
Body do vernostného cashback programu

Domingy Domingy špendlíkové a kľúčenkové

Neobyčajné kľúčenky v rôznych tvaroch sú známe pod označením domingy. Ide o vyklenuté odznaky, ktoré sú vďaka kvalitným materiálom veľmi odolné.

Aj tak malý prvok, akým je kľúčenka, môže byť zaujímavou a vítanou formou reklamy. Môžete z nej vytvoriť napríklad drobnú pozornosť pre svojich obchodných priateľov alebo pre zákazníkov.

  • Obyčajné kľúčenky ale už dávno nie sú „IN“, a preto je dobré využiť možnosti, ktoré prinášajú moderné technológie.
  • Zaujímavými prvkami v tejto oblasti sú domingy špendlíkové a kľúčenkové.
  • Jedná sa v podstate o vyklenuté flexibilné odznaky, ktoré môžu byť v rôznych veľkostiach.

Každý detail je dôležitý

Pri tomto malom formáte záleží na každom detaile. Preto je možná voľba  farby špendlíkov v zlatej či striebornej úprave. Dokážeme vytvoriť akýkoľvek tvar, ktorý si budete priať. Stačí nám načrtnúť vašu predstavu a my ju dovedieme do podoby finálneho výrobku. Samozrejmosťou je  farebná potlač.

  • Domingy sú tiež často nazývané termínom bublina štítky alebo vyklenuté odznaky.
  • Vďaka použitým technológiám sú veľmi odolné a vynikajú dlhou životnosťou.

Informácie

Reklamné predmety
Viac ako 2.000 produktov v ponuke
15 rôznych typov potlačí
Doba výroby do 4-7 dní
Veľké množstevné zľavy

Široká ponuka propagačných darčekových predmetov, ktoré môžeme dodať s reklamnou potlačou alebo bez potlače. Všetky nami ponúkané produkty sa tešia veľkej popularite a boli vyberané veľmi starostlivo tak, aby si u nás každý mohol nájsť presne to, čo sa mu najviac páči. To všetko s online bezproblémovým zadaním objednávky na našom e-shope, ktorý neustále ladíme na dosiahnutie tých najlepších podmienok pre objednávanie.

Ak si nie ste istí s výberom, kontaktujte nás pomocou telefónu, e-mailu či online chatu - radi Vám poradíme, ktorú technológiu či reklamný predmet zvoliť, spoločne vždy nájdeme riešenie. Všetky nami predávané a potlačované predmety dôkladne kontrolujeme, môžete si tak byť istí kvalitou spracovania.

Najpoužívanejšie tlačové technológie


PDP - TAMPONTISK

Ideálna technika pre malé predmety a zakrivené tvary, pretože prenos atramentu sa vykonáva pomocou silikónovej podložky, ktorá sa im prispôsobí.


SCR - SÍTOTLAČ

Tlač loga na šablónu, ktoré je prenesené na na drôtené sito pomocou ultrafialového svetla. Atrament sa nanáša pomocou stierky a musí byť vysušený. Ideálna technika pre malé formáty.


SUB - SUBLIMÁCIA

Tlač loga na papier pomocou tlačiarne so sublimačnými atramentmi. Atrament sa do produktu prenáša tlakom a teplom.


LSR - LASER

použitie vysoko presného laserového lúča umožňujúceho rytie v basreliéfe. Tento laser môže byť optický, vhodný pre kovy, alebo CO2, vhodný pre drevo alebo korok.


HTS - ražba

Reprodukcia log pomocou horúceho lisu na kožené výrobky alebo imitácia kože. Na formu je možné naniesť aj metalickú farbu (zlatá alebo strieborná).


FIR - VÝPAL

logo je na produkt umiestnené transferovou technikou pomocou špeciálnych atramentov. Výrobok je potom umiestnený do pece (výpal), aby bol vypálený pri nízkej teplote (personalizácia až na 10 farieb) alebo pri vysokej teplote (personalizácia v čiernej a/alebo bielej).


DUV - DIGITÁLNE UV

Tlač loga na stroji podobnej kazetovej tlačiarni na ploché alebo mierne zakrivené materiály. Sušenie sa vykonáva ultrafialovým svetlom.


TRS - TRANSFER

Tlač loga na papier cez sito, ktoré je následne aplikované na produkt pomocou tlaku a tepla. Odporúčané pre neploché výrobky, ako sú batohy.

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac