Celozávodná dovolenka: 27.6. až 6.7.

Výrobca: ABC tiskárnaKód produktu: P00112Doprava a platba

Nakonfigurujte tlač (zhora, zaškrtnite požadované varianty)

0 € bez DPH, 0 € s DPH

Pripravení na výrobu - doručenie = doba výroby + doprava
ks
Doprava zadarmo od 100 €
Množstevná zľava až 70%!
Body do vernostného programu


 Tričko s vlastnou potlačou už od 1 ks

Fototričko je naozaj užitočný a zábavný kus oblečenia, navyše viac praktický darček pre každého. Vlastná fototričká s obľúbenou spomienkou, osobou alebo vtipnou potlačou sa môže stať jedným z vašich najobľúbenejších tričiek vo vašom šatníku! Od rozlúčky so slobodou až po zvečnenie spomienok alebo rodinných vtipov, vaše vlastné tričko bude pre vás a vašich blízkych vysoko osobné.

Fototričká sú tiež praktický firemný darček. Navrhnúť môžete fototričko s firemným logom, textom alebo obrázkom produktov. Fototričká sú šikovný a praktický marketingový nástroj. Ponúkame široký sortiment tričiek vo všetkých veľkostiach pre deti, mužov aj ženy. Najprv si vyberte svoj model, veľkosť a design – potom začína kreatívna práca! Príprava a tlač fototrička sa realizuje na základe vášho návrhu.

Hľadáte fototričká na mieru? Postaráme sa o to, aby vaše tričká mali všetko, čo chcete, a ešte viac. S našou modernou technológiou neexistuje nič, čo by sme pre vás nedokázali vytvoriť. Ak sa chcete dozvedieť viac o našich fototričkách ao tom, ako môžu pomôcť vášmu podnikaniu, neváhajte nás kontaktovať.

Informácie

Fotoplátno Fototričká

  • pánske, dámske či detské tričká
  • farebná sublimačná tlač 4/0
  • expedícia do 4 prac. dní

Kvalita tlače:    sublimačná tlač