Celozávodná dovolenka: 27.6. až 6.7.

Výrobca: ABC tiskárnaKód produktu: P00109Doprava a platba

Nakonfigurujte tlač (zhora, zaškrtnite požadované varianty)
Varianta neexistuje

Předpokládaný termín expedice: 26.02.2022


0 € bez DPH, 0 € s DPH

ks
Doprava zadarmo od 100 €
Množstevná zľava až 70%!
Body do vernostného programu


 Katalógy so špirálovou väzbou

Potrebujete vytlačiť kvalitné brožúry, katalógy, kalendáre...? Potom ste na správnom mieste! Tlač a následná úprava špirálovou väzbou zaistí, že tlačoviny sú robustné a odolné. Špirálová väzba tiež zaisťuje, že tlačoviny vyzerajú profesionálne.

Špirálová väzba je technika viazania, ktorou sa dosahuje spojenie vytlačených listov pomocou dvojitých krúžkov tvorených drôtenou niťou. Keď je papier už vytlačený a pripravený na zviazanie, dvojité krúžky sa vložia do bočných perforácií papiera a zatvoria sa pomocou špeciálneho strojového zariadenia, aby sa predišlo roztrhnutiu.

Objednajte si u nás cenovo dostupné a vysoko kvalitné tlačoviny v špirálovej väzbe.

Môžeme pre vás vytvoriť brožúry viazané v špirále v rôznych formátoch. Vyberte si väzbu podľa svojich požiadaviek: formát A4, A5 na výšku alebo šírku; obálka krieda 250g, vnútorné listy 135g kriedové alebo 90g ofsetové; do 52 strán; povrchová úprava obálky: lamino mat, lesk; väzba twin wire špirálová v čiernej, bielej alebo striebornej farbe; kvalitná farebná ofsetová či digitálna tlač.

TIP: tlakoviny so špirálovou väzbou umožňujú hrubým knihám ležať naplocho, čo z nich robí skvelú voľbu pre učebnice alebo príručky. Väzba je flexibilná a odolná a pri intenzívnom používaní sa nepoškodí, ideálna pre predajné prezentácie.

Pre svoje výhody a rôzne možnosti, ktoré ponúka, je špirálová väzba používaná napríklad:

- Rôzne firemné dokumenty

- Katalógy

- Kalendáre

- Mapy

- Technické manuály

- Univerzitné práce

Špirálové brožúry sú tie múdre ako marketingové riešenie. Tieto brožúry sú teda aj dobrá marketingová investícia.