Dopyt
×

🌴🍹 Celozávodná dovolenka 23.7. až 30.7. Všetky požiadavky budeme vybavovať až po dovolenke. Ďakujeme za pochopenie! 🍉⛱️

Výrobca: ABC TiskárnaKód produktu: P0200Doprava a platba

Tip pre Vás! - Radi by ste odoberali pravidelne a nevyhovuje Vám cena alebo ste dostali lepšiu ponuku inde? Neváhajte nás kontaktovať, spoločne sa pokúsime nájsť spôsob obojstranne výhodnej spolupráce.

Pripravení na výrobu - doručenie = termín expedície + doprava
Doprava zadarmo od 100 €
Množstevná zľava: čím viac kusov, tým lepšia cena
Body do vernostného cashback programu

 Knihy so šitou V8 väzbou

Naša tlačiareň ponúka rôzne druhy kníhviazačských techník pri knihách štandardných i neštandardných veľkostí. Väzba V8 je tvrdá väzba s listami v stohu zošívanými behúňom a zlepením, ktorá jednou z najpevnejších a najkvalitnejších väzieb, ktoré je možné urobiť. Táto väzba dodá vašej knihe dostatočnú odolnosť.

Väzba V8 je ideálna pre tradičnú dokončujúcu úpravu tlačených kníh alebo iných dokumentov. Jednoduchá línia šitia drží zoradené strany pohromade, takže hotová kniha je odolná, štýlová a otvára sa naplocho. Šitá väzba je spôsob viazania kníh pomocou storja pripomínajúceho tradičný šijací stroj. Ploché zoradené strany sú všité uprostred do krytu alebo puzdra. Ten sa potom zavesí na obálku a vznikne hotová kniha.

Pravé knihy sú stále veľmi žiadané!

Knihy šité väzbou V8 dokážeme pripraviť v rôznych veľkostných formátoch. Dizajn knihy s väzbou V8 môžete jednoducho prispôsobiť svojim potrebám. Radi pre vás pripravíme knihy s väzbou V8 vo formátoch A4, A5, B5, ale aj v iných neštandardných veľkostiach. Väzba knihy môže mať nasledujúce špecifikácie: obálka krieda 150g, vnútorné listy 115g kriedové alebo 90g ofsetové nebo podľa požiadavky; štandardne do 320 strán; povrchová úprava obálky: lamino mat, lesk alebo matné lamino + parciálny UV lak; väzba lepená (tzv.falošná) či šitá; vnútorná farebná či čiernobiela tlač; obálka na lepence 2 mm. To všetko zvládneme, neváhajte nás preto kontaktovať!

Poradňa

Ako nakúpiť
Doprava a platba
Doba dodania
Naše výhody
Tlačové podklady
Nahranie dát

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac