Celozávodná dovolenka: 27.6. až 6.7.

Výrobca: ABC tiskárnaKód produktu: P00024Doprava a platba

Nakonfigurujte tlač (zhora, zaškrtnite požadované varianty)
Varianta neexistuje

0 € bez DPH, 0 € s DPH

kusov
Doprava zadarmo od 100 €
Množstevná zľava až 70%!
Body do vernostného programu


Obálky Potlač obálok s vysokou kvalitou.

Tlač obálok s okienkom, bez okienka – to všetko dokážeme. Aj v tlači obálok máme veľkú tradíciu, pretože sa jedná o veľmi rozšírený a obľúbený produkt. V tomto prípade je veľmi dôležité, aby obálky boli vyrobené z kvalitných materiálov. Kvalitne potlačená obálka logom firmy a firemnými údajmi zvyšuje dojem príjemcu o Vašich štandardoch. Obálky sú veľmi populárnym produktom. Je dôležité, aby boli vyrobené z kvalitného materiálu.

Ofsetovú potlač obálok realizujeme na kvalitných tlačových strojoch Adast, digitálny na tlačiarni Xerox.

  • V cene tlače je už zahrnutá aj cena samotnej obálky. Vytvoríme Vám firemné obálky s ľubovoľným motívom. Vaša komunikácia získa jednotnú a atraktívnu formu s minimálnymi nákladmi. Listová obálka je jednoduchá, lacná a zároveň praktická pomôcka.

Profesionálne pripravený grafický návrh je základom. V ľavej hornej časti je často obsiahnuté Vaše logo, ďalej adresa pre prípadné vrátenie zásielky. Príprava návrhu v tomto prípade nie je veľmi náročná, aj napriek tomu odporúčame osloviť naše profesionálne grafiky.

Výrobu obálok s potlačou žiadajú predovšetkým podnikatelia, neziskové organizácie, úrady a rôzne iné inštitúcie. Využitie tohto produktu je veľké. V prípade, že ľuďom príde obálka s Vaším logom a adresou, vypovedá to o Vašej profesionalite a zvyšuje dojem o štandardoch firmy.

Tešíme sa na spoluprácu pri tlači obálok.

Informácie

Obálky Obálky

  • papier obálky: 80 g/m2
  • cena za kompletné potlačené obálky
  • tlač jednostranná farebná 4/0 CMYK alebo čierna 1/0 K
  • tlač bez spadu (netlačíme obálky do krajov)

    Kvalita tlače:   ofsetová tlač alebo   digitálna produkčná tlač