Dopyt
×

🌴🍹 Celozávodná dovolenka 23.7. až 30.7. Všetky požiadavky budeme vybavovať až po dovolenke. Ďakujeme za pochopenie! 🍉⛱️

Ponúkame štýlové a praktické peňaženky s možnosťou potlače alebo razby, ktoré sú ideálnym reklamným artiklom pre vašu značku. Naše peňaženky sú vyrobené z kvalitných materiálov a ponúkajú dostatok úložného priestoru.

Potlačené alebo vyrazené peňaženky sú skvelým spôsobom, ako propagovať vašu firmu a zanechať dlhotrvajúci dojem na vašich zákazníkov. Osobný dotyk s vašim logom alebo názvom firmy dodáva týmto peňaženkám jedinečnosť a osobitý design. Naše peňaženky sú vhodné pre mužov aj ženy a ponúkame rôzne štýly, farby a veľkosti, aby vyhovovali rôznym preferenciám a potrebám vašich zákazníkov.

Dôkladne sa postaráme o vašu potlač alebo razbu, aby bola precízna a esteticky pôsobivá. Kontaktujte nás a spoločne vytvoríme peňaženky s potlačou alebo razbou, ktoré zvýšia povedomie o vašej značke a potešia vašich zákazníkov. S našimi peňaženkami budete vždy módna a profesionálna.

SvetlošedáSvetlozelenáStriebornáŽltáOranžováČiernaČervenáKráľovská modráModráBielaZelenáBordováZlatáRužováPrírodnáSvetloružováSiváFialováHnedáBéžová

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac