Dopyt
×

🌴🍹 Celozávodná dovolenka 23.7. až 30.7. Všetky požiadavky budeme vybavovať až po dovolenke. Ďakujeme za pochopenie! 🍉⛱️

Reklamné košele a polokošele s vlastnou potlačou sú skvelým spôsobom, ako propagovať vašu značku alebo udalosť s elegantným a profesionálnym vzhľadom.

Ponúkame rôzne druhy košelí a polokošelí, ktoré môžu byť individuálne potlačené s vašim logom, sloganom alebo dizajnom. Naše košele sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je pohodlný a odolný, a ponúkame rôzne veľkosti a strihy pre mužov aj ženy.

Reklamné košele sú ideálne pre firemné akcie, konferencie, veľtrhy alebo ako súčasť firemného oblečenia pre zamestnancov. Prineste profesionálne vystupovanie a jedinečný štýl pre vašu značku s našimi potlačenými košeľami a polokošeľami. Veríme, že naše reklamné oblečenie vám pomôže posilniť povedomie o vašej značke a vytvoriť dojem sofistikovanosti a jednotnosti.

SvetlomodráVojenská zelenáSvetlošedáSvetlozelenáŽltáOranžováČiernaČervenáKráľovská modráModráBielaZelenáBordováPastelovo bielaRužováSiváTmavožltáTmavohnedáFialováNámornícka modráPastelovo ružováModrá aquaPastelovo žltáLososováBiely mlirSvetlohnedáMätovo zelenáTmavozelená

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac