Dopyt
×

Vážení zákazníci, vzhľadom na extrémne vyťaženie našej výroby môže dochádzať k predĺženiu termínu expedícií. Ďakujeme za pochopenie!

Zaistite bezpečnosť vašim tímom a zamestnancom s našimi reflexnými ochrannými vestami s potlačou. Naše vesty spĺňajú prísne bezpečnostné normy a poskytujú vysokú viditeľnosť aj za znížených svetelných podmienok.

Potlačené alebo vyšívané reflexné vesty sú skvelým spôsobom, ako posilniť tímový duch a propagovať vašu značku. S vaším logom alebo názvom firmy budú vaši zamestnanci v bezpečí a zároveň budú šíriť vašu reklamu, keď vykonávajú svoju prácu alebo sa zúčastňujú akcií.

Naše reflexné vesty sú vhodné pre rôzne odvetvia priemyslu, stavebníctva, dobrovoľníkov, ale aj pre športové a spoločenské podujatia. Dôkladne sa postaráme o vašu potlač či výšivku, aby bola trvanlivá a odolná voči opotrebovaniu. Kontaktujte nás a spoločne vytvoríme reflexné ochranné vesty s potlačou či výšivkou, ktoré zaručia vašim tímom bezpečnosť a posilnia vašu značku vo svete práce a akcií.

Saténovo striebornáStriebornáŽltáOranžováČiernaČervenáModráBielaZelenáSiváFluorescenčná žltá

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac