Dopyt
×

🌴🍹 Celozávodná dovolenka 23.7. až 30.7. Všetky požiadavky budeme vybavovať až po dovolenke. Ďakujeme za pochopenie! 🍉⛱️

Ponúkame luxusné uteráky a osušky s potlačou alebo výšivkou, ktoré zaujmú vašich zákazníkov a zamestnancov. Kvalitné materiály a precízne prevedenie zaistia, že vaša značka bude vyzerať profesionálne a príťažlivo.

Potlačené alebo vyšívané uteráky a osušky sú skvelým spôsobom, ako propagovať vašu firmu alebo odmeniť vaše tímy a partnerov. Osobný dotyk s vašim logom alebo menom dodáva týmto výrobkom jedinečnosť a vyjadrenie starostlivosti o detaily. Našeuteráky a osušky sú vhodné na rôzne príležitosti, od firemných darčekov po luxusné hotely alebo wellness centrá. Prekvapte vašich zákazníkov kvalitnými výrobkami, ktoré sú praktické a esteticky pôsobivé.

Dôkladne sa postaráme o vašu potlač či výšivku, aby bola presne taká, aká si prajete. Kontaktujte nás a spoločne vytvoríme uteráky a osušky s potlačou či výšivkou, ktoré zanechajú dlhotrvajúci dojem a posilnia vašu značku v očiach vašich zákazníkov.

SvetlomodráSvetlošedáTmavošedáSvetlozelenáŽltáOranžováČiernaČervenáKráľovská modráModráBielaZelenáRužováPrírodnáSiváTmavozelenáHnedáBéžová

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac