Dopyt
×

Zahrejte svojich zákazníkov a zamestnancov s našimi reklamnými rukavicami a šály s potlačou! Ponúkame kvalitné a štýlové varianty, ktoré ochránia pred chladom a zároveň posilnia povedomie o vašej značke.

Reklamné rukavice sú praktickým a obľúbeným darčekom, ktorý ocení každý. S vaším firemným logom budú vaši zamestnanci a klienti chránení a zároveň budú šíriť vašu reklamu, keď sa vydajú von. Šály s potlačou sú módnym doplnkom, ktorý nikdy nevyjde z módy. Doplňte ich vašim logom a vaša značka bude viditeľná a pútavá, kedykoľvek bude váš zákazník alebo partner nosiť šál.

S reklamnými rukavicami a šálmi s potlačou získate efektívny reklamný darček, ktorý poteší a zároveň propaguje vašu firmu. Nechajte nás pomôcť vytvoriť ideálny darček pre vašu spoločnosť. Kontaktujte nás a spoločne zahrejeme vašich klientov a zamestnancov s našou ponukou kvalitných a štýlových rukavíc a šálov s potlačou!

SvetlomodráTmavošedáSvetlozelenáŽltáOranžováČiernaČervenáModráBielaZelenáBordováRužováPrírodnáSvetloružováSiváFialováTmavozelenáHnedáSvetlá prírodnáBéžová

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac