Dopyt
×

🌴🍹 V priebehu júla a augusta môže dochádzať k oneskoreniu objednávok kvôli prebiehajúcim dovolenkám. Ďakujeme za pochopenie! 🍉⛱️

Potlačené šnúrky a lanyardy sú ideálnym reklamným materiálom, ktorý zanechá dlhotrvajúci dojem na vašich zákazníkov a účastníkov. Osobný dotyk s vašim logom alebo názvom firmy dodáva týmto výrobkom jedinečnosť a profesionálny vzhľad.

Naše šnúrky a lanyardy sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú ich odolnosť a pohodlie pri nosení. Ponúkame rôzne farby a štýly, ktoré môžete prispôsobiť podľa vašich preferencií a firemného designu.

Dodajte vášmu tímu jednotný vzhľad alebo propagujte vašu značku na akciách s našimi potlačenými šnúrkami a lanyardami. Kontaktujte nás a spoločne vytvoríme šnúrky a lanyardy s potlačou, ktoré budú nielen praktické, ale aj módne a profesionálne.

SvetlomodráSvetlošedáSvetlozelenáStriebornáŽltáOranžováČiernaČervenáKráľovská modráModráBielaZelenáRužováPrírodnáSiváFialováFluorescenčná zelenáFluorescenčná ružováFluorescenčná žltáHnedá300 - Čierna301 - Biela302 - Červená303 - Modrá304 - Svetlomodrá307 - Zelená
310 - Žltá312 - Ružová
Svetlá prírodnáBéžová

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac