Dopyt
×

Vážení zákazníci, vzhľadom na extrémne vyťaženie našej výroby môže dochádzať k predĺženiu termínu expedícií. Ďakujeme za pochopenie!

Nesúperíme - spolupracujeme!

V rámci nášho nového B2B programu dokážeme ponúknuť veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry. Podmienkou vstupu do programu spolupráce je obrat min. 2 000 € bez DPH za rok. Pri predpoklade tohto a väčšieho obratu nás kontaktujte, nastavíme Vám kompletný účet vrátane zľavy.
Agentúrna zľava zo základných cien sa stanovuje podľa odhadovaného ročného obratu. Zľavový program platí pre objednávky urobené na našom e-shope.
Pre polygrafické prevádzky ponúkame tiež možnosť tlače samotných tlačových archov bez ďalšieho spracovania, kooperácie a výpomoc pri odstávkach technologických zariadení.
V rámci spolupráce môžete využiť možnosti dropshippingu - Vašu objednávku zašleme priamo na adresu zákazníka bez akýchkoľvek našich údajov.
Máte prehľad o svojich objednávkach a jednoduchú možnosť znovuobjednania zákazky. Kalkulácia tlače online, objednávky 24/7.
Pri využívaní agentúrnych cien sa na Vás nevzťahujú výhody vernostného programu.

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac