Dopyt
×

Športové reklamné predmety sú ideálnym spôsobom, ako propagovať športovú značku, tím alebo udalosť.

Tričky s potlačou sú jednou z najpopulárnejších možností. Môžete si nechať vyrobiť tričká s logom, sloganom alebo názvom udalosti. Ďalším možným predmetom sú športové uteráky, ktoré môžu obsahovať potlač s názvom tímu alebo udalosti. Lopty (futbalové, basketbalové, tenisové) s logom sú tiež skvelou voľbou. Slnečné okuliare, čiapky, tašky a náramky sú ďalšie predmety, ktoré je možné použiť ako športovú reklamu.

Spolupráca s firmou špecializujúcou sa na výrobu a potlač reklamných predmetov je kľúčová pre zaistenie kvality. Vyberte si predmet, ktorý zodpovedá vášmu cieľovému publiku a potlačte ho svojim logom či nápaditým dizajnom. Športové reklamné predmety budú účinnou formou propagácie a pomôžu posilniť povedomie o vašej značke v športovom prostredí.

SvetlomodráSaténovo striebornáSvetlošedáTmavošedáSvetlozelenáStriebornáŽltáOranžováČiernaČervenáKráľovská modráModráBielaZelenáRužováPrírodnáSvetloružováSiváTmavohnedáFialováNámornícka modráTmavozelenáHnedáTransparentnáOceľovo šedáSaténovo zlatá

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac