Dopyt
×

🌴🍹 V priebehu júla a augusta môže dochádzať k oneskoreniu objednávok kvôli prebiehajúcim dovolenkám. Ďakujeme za pochopenie! 🍉⛱️

Naše reklamné tašky a batohy s potlačou sú skvelou voľbou pre propagáciu vašej značky. Ponúkame širokú škálu štýlov, veľkostí a materiálov, ktoré sú vhodné na rôzne príležitosti. Pre pracovníkov a študentov sú tu moderné a funkčné batohy s dostatočnou kapacitou na notebooky, dokumenty a ďalšie veci. Potlačte ich s vaším firemným logom a posilňujte povedomie o vašej značke všade, kam sa ľudia vydajú.

Ak preferujete elegantnejšie možnosti, naše reklamné tašky sú tým pravým riešením. Tašky na rameno, aktovky alebo konferenčné tašky sú obľúbeným doplnkom pre profesionálov a biznis klientov. Na voľný čas a športové aktivity máme štýlové a odolné tašky a batohy. Oslovte aktívnu cieľovú skupinu s moderným dizajnom a vašim logom, ktoré sa budú pýšiť.

Ponúkame aj ekologické a recyklované tašky, ktoré ukazujú vašu zodpovednosť voči životnému prostrediu. Tieto tašky sa stávajú stále populárnejšou voľbou medzi ekologicky zameranými zákazníkmi.

S našimi reklamnými taškami a batohmi s potlačou získate praktické a módne reklamný darček, ktorý bude slúžiť vašim zákazníkom dlho.

  SvetlomodráSaténovo striebornáVojenská zelenáSvetlošedáTmavošedáSvetlozelenáStriebornáŽltáOranžováČiernaČervenáKráľovská modráModráBielaZelenáBordováZlatáRužováPetrolejovo modráPrírodnáSvetloružováSiváTmavohnedáFialováNámornícka modráTyrkysováSvetlohnedáTmavozelenáHnedáTransparentnáSvetlá prírodnáSaténovo zlatáBéžová

  B2B spolupráca

  Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
  Zistiť viac

  Blog & novinky

  Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
  Zistiť viac