Reklamný textil ponúka nielen veľa možností na potlač, ale aj na ďalšie využitie. Vaše logo sa môže objaviť na firemnom oblečení aj na drese športového mužstva.

Snáď žiadna kategória nemá toľko možností využitia na reklamné účely ako textil. Potlačiť sa dá prakticky všetko,  od tričiek, košieľ, mikín cez pracovné odevy. Ďalšou možnosťou je napríklad funkčné oblečenie. Mnoho podnikateľov využíva možnosť zakúpenia lacného textilu, ktorý sa po označení logom stane firemným oblečením.

Potlač textilu v tomto prípade pri menšom množstve kusov riešime pomocou priamej potlače, v prípade väčších množstiev potom obvykle sieťotlačou či výšivkou. Všetky tieto technológie zaručia dlhodobý a kvalitný výsledok.

SvetlomodráVojenská zelenáSvetlošedáTmavošedáSvetlozelenáStriebornáŽltáOranžováČiernaČervenáKráľovská modráModráBielaZelenáBordováRužováPrírodnáSiváFialováNámornícka modráPastelovo ružováModrá aquaTyrkysovo zelenáSvetlohnedáTmavozelenáFluorescenčná žltáFluorescenčná oranžováHnedáSvetlá prírodnáTmavooranžováBéžováTmavoružováLimetkovo zelená

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac