Dopyt
×

🌴🍹 Celozávodná dovolenka 23.7. až 30.7. Všetky požiadavky budeme vybavovať až po dovolenke. Ďakujeme za pochopenie! 🍉⛱️

Vitajte v našej ponuke lahodných reklamných potravín a darčekových košov, ktoré oslnia vašich zákazníkov a zamestnancov! Umožňujeme vám potlačiť vaše logo alebo slogan na vybrané pochúťky a košíky, prinášajúce nezabudnuteľný zážitok.

Naše darčekové koše sú plné lahôdok pre každú príležitosť. Od exkluzívnych čokolád po kvalitnú kávu a čaj. Máme aj skvelý výber vín a alkoholických nápojov s možnosťou personalizácie etikiet. A čo oriešky, sušienky, med alebo džemy s vašou potlačou? Skvelá voľba na oslovovanie vašich zákazníkov. Zdravé a osviežujúce ovocné koše s logom firmy budú cenným a chutným darčekom. Delikatesy a lahôdky ukážu vašu starostlivosť o klientov. A elegantné sady lahôdok a nápojov predstavujú unikátny darček, ktorý nezabudne nikto.

Nechajte naše reklamné potraviny a darčekové koše zapôsobiť na vašu cieľovú skupinu a posilňovať vzťahy so zákazníkmi. S našou pomocou vytvoríte nezabudnuteľný zážitok, ktorý zvýši hodnotu vašej značky.

ŠampanskáSvetlomodráŽltáČiernaČervenáKráľovská modráModráBielaBordováZlatáRužováPetrolejovo modráPrírodnáHnedáSvetlá prírodná

B2B spolupráca

Ponúkame veľmi výhodné ceny a zľavy pre tlačiarne, grafické štúdiá či reklamné agentúry.
Zistiť viac

Blog & novinky

Aktuálne zo sveta ABC tlačiarne - nové technológie, tlačiarenské materiály, zaujímavosti a oveľa viac.
Zistiť viac